Nefessiz Haykırış Uuuye
Nefessiz Haykırış Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nefessiz Haykırış

2 posters
YazarMesaj
uAcimboM
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Nefessiz Haykırış Empty
MesajKonu: Nefessiz Haykırış   Nefessiz Haykırış Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:09 pm

Sadece sen vardın benimle,yaşlanıp gittin sende benimle birlikte...Ama hiç görmedi gözlerin gizlerimdeki acıyı ve hissedemedin hiç aslında hep sana haykırdığımı.En çok acı verende buydu içimdeydin,yanımdaydın ama hep uzaktayken benimleydin aslında.Gördüğüm an istediğim tekşey zaman dursun sen söyleyemiyceksin bana biliyorum ama dinle en azından ve anla artık sana ne kadar ihtiyacım olduğunu...Sadece sen anlayacaktın beni biliyorum sadece sen görebilecektin kimsenin göremediği ama her saniye içime akıttığım göz yaşlarımı...Çünkü aynıydı ağlama sebeblerimiz,hep aynı şeyden beraberce isyan ettik Dünya ya sen hiç farkında olmasanda kendini benden çok uzak saysanda
Ben yine ağlıyorum ama bu sefer yoksun yanımda içime akıttığım gözyaşlarımı tutamıyorum artık bugün gelsen durduracaksın belki ama kopup gelemezsin çok yanlış yerdesin...Sana defalarca söyledim bu senin için döktüğüm son gözyaşım diye ne kadar çok son tükettim dimi sonu olmayan...
Yine bir yerlerde kesişicek yollarımız eminim ortak noktamız bu iğrenç Dünya çünkü...O zamana kadar geçen her saniyeye lanet ederek bekliyorum seni...
oguzalex
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
oguzalex

Rep : 0
Rep Gücü : 165
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Doğum tarihi : 03/03/80
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : tHE fRM oF THE lOrD

Nefessiz Haykırış Empty
MesajKonu: Geri: Nefessiz Haykırış   Nefessiz Haykırış Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:51 pm

:DDDDDDD
http://bolbolindir.yetkinforum.com/forum.htm

Nefessiz Haykırış
1 sayfadaki 1 sayfası