Yasaklar İçinde Yasak Aşk Uuuye
Yasaklar İçinde Yasak Aşk Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasaklar İçinde Yasak Aşk

2 posters
YazarMesaj
uAcimboM
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Yasaklar İçinde Yasak Aşk Empty
MesajKonu: Yasaklar İçinde Yasak Aşk   Yasaklar İçinde Yasak Aşk Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:10 pm

Birbirlerini çok sevdikleri halde ayrılmaları lazımdı ve bu şarttı çünkü yaseminin babası bu ilişkiye hiçbir zaman onay vermemişti ve halende vermiyordu bundan dolayıda ilişkiyi asla onaylamayacaktı burak ise bünü bu olanları bildigi halde yaseminsiz bir hayatın anlamsız gelecegini üstüne basa basa bütün dostlarına arkadaşlarına her seferinde söylüyordu
işler artık çıkmaza gelmişti çünkü yasemin evleniyordu hemde istemedigi bir adamla babasının en yakın arkadaşının oglu zaferle günlerce iki gözü iki çeşme olan yasemin bunu yapmaya mecburdu derken burak bigün yolda bir dügün konvoyunun sesini duyup kafasını arkaya dogru çevirip baktı içinden keşke bende yaseminle böyle evlebilsem diye geçirirken gelin arabasının içindekinin yasemin oldugunu fark edince neye ugradıgını şaşırdı dügün konvoyunun arkasındna koşa koşa gitsede yetişemezdi hemen bir taksiye binip dügün konvoyunu izlemeye başladı düğün salonuna geldiginde taksiden inip köşe başında ne yapacagını düşünmeye başladı buna müsade edemezdi sevdigi kız evleniyordu
dügün başlayalım bir saat gibi kısa zaman sonra burak salona girdi o an herkes sustu

burak: kalk yasemin gidiyoruz
yasemin: git burdan yalvarırım artık dönüş yok

zafer söze girip

zafer: bana bak defol burdan yoksa ecelin elimden olcak
burak: kes sesini sen kimsin be
yasemin: yalvarırım git burak beni artık unut ne olur

bu konuşmaların ardına salonda büyük bir kavga çıkar burakı bir güzel dövüp arabaya atıp bir yol kenarına atarlar
kaç saat baygın kaldı bilinmez ama kendine geldiginde burak baya her tarafı mosmor agrıdan duramaz haldeydi acısını kalbine gömüp hırs yaptı yıllarca çalıştı yaseminden hiçbir haber almadan bu arada evlenmiştide songül adında bir bayanla songül buragı deliler gibi sevsede burak hiçbir zaman songüle ait biri olamadı içinde yılların özlemi yasemin vardı içindeki hırs onu öyle büyütmüştüki zenginlik merdivenlerini nasıl çıktıgını o bile bilmiyordu

bu arada yasemin hayatıda burakın hayatından farksız degildi oda hiçbir zaman zafere ait olamadı bedenen olsada ruhen hala burakla yatıp burakla kalkıyodu evliliginin 7 yılında birgün alışveriş merkezinde oyalanırken yasemin birden burakı görür gibi olmuştu sanki sonradan yok ben hayal görüyorum galiba diyip olayı geçiştirmiş

evet ordaki buraktı arkadaşlarıyla iş konusunda lük bir cafede oturup konuşuyorlardı derken burak izin isteyip lavaboya kadar gidip gelicem diyip masadan kalktı

tam köşeyi dönerken yaseminle yüz yüze geldiler o an yaseminin elindeki herşeyi yere düşürür

burak: yasemin bu sensin inanamıyorum
yasemin: kötü bir tesadüf oldu ne sen beni gördün ne ben seni bırakda gideyim
burak: hayır ne olur iki dakka konuşalım yalvarırım
yasemin: hayır burak ne olur görmedin beni say
burak: ne olur bunu bana çok görme yasemin iki dakka oturalım

aslında yaseminde burakı deliler gibi istiyodu ama bu onu olumsuz bir derecede etkileyecekti bunu oda biliyordu çünkü burakı kıramayıp bir yerde otorup biraz konuştular yasemin burakın parmagındaki alyansı görüp

yasemin: evlenmişsin heralde
burak: evet evlendim ama ben hala sana aitim yasemin
yasemin: bunları açmayalım lütfen ikimizd başkasınınız artık
burak: ne fark ederki birbirimizi hala deliler gibi sevdigimiz halde ne engel olabilirki bize
yasemin: artık herşey çok geç burak sen ayrı ben ayrı bir araya gelemeyiz
burak: yasemin içimde yılların özlemi var ne olur yarın birlikle başbaşa olalım biraz bunu bana çok görme oturup dertleşiriz
yasemin: bunu benden siteme burak ne olur yapamam bunu
burak: hiç sevmedinmi beni bunca yıl

yasemin burakın teklifini kıramaz ve kabul ederler
gece oldugunda ikiside başkasının koynunda birbirlerini düşünüyolardı
yasemin belli etmesede yarını merak etmeden duramıyordu acaba yarın neler olacaktı burak ise sigara üstüne sigara yakıp sabahı iple çekiyodu
beklenen gün gelmişti

iki eski aşık kararlaştırdıkları yerde buluştular
eski günlerin anısına baya geçip burak şehir dışındaki yazlık evine gittiler
ikili şömine başında bir kaç kadeh bişi içerken burak gizliden gizliye yasemine sokulmaya başladı

yasemin: yapma burak yanlış olur bu
burak: iki seven degilmiyiz yaptıgımızın nesi yanlış yasemin

yaseminde burakı istiyodu ama yanlış oldugunu bile bile çaresizce kendini buraka bıraktı ikili kendilerine geldiginde yasemin pişman olsada yaptıgından susup başını egdi

günler böyle giderken sık sık bir araya geliyorlardı burakla yasemin bu arada burakın eşi songül durumu anlıyor gibiydi sanki hangi kadın kocasının durumunu anlamazki geldiginde bir bambaşka gözlerinin içinde başka gözler ama susmakla yetiniyordu sadece songülde

zafer ise işlerinin telaşından yaseminle fazla ilgilenemiyodu iki üç günde bir eve gelip arada sıra seyahate çıkıp gelmekle yasemine tabiki vakit ayıramazdı

yaseminle burak birgün buluştuklarında zaferin bir adamı ikisini görür ve hemen zafere yani patronuna durumu anlatır zafer bunu duydugunda deliye döner açık görüşlü bir insan oldugu için burakı can evindne vuracaktı zafer şuan sadece beklemekle yetiniyordu
bir adamına yaseminle burak buluştuklarında fotograflarını çekip kendisine getirmesini istedi fotograflar eline ulaştıgında burakın evinin adresini ögrenim gündüz vakti birgün burakın evine gitti
kapıyı açan songül

songül: buyrun kime bakmıştınız
zafer: mümkünse biraz konuşabilirmiyiz
songül: ne hakkında
zafer: eşinizi ve eşim hakkında

içeri girip uzun uzun konuşmaya başladılar evet
zafer hayatta görülmemiş igrenç teklifini songüle yapacaktı
songül ise adete yıkılmıştı sanki biliyordu birşeyler seziyordu ama bu kadarını tahmin edemiyordu

zafer: onlar öyle yapıyorsa biz neden yapmıyoruz
songül: bunu duymamış olayım ben senin karın gibi olamaz
zafer: sakin ol kızma hemen lütfen benimkisi sadece bir öneriydi
songül lütfen çıkıp gidin evimden bidaha gelmeyin sakın
zafer: peki siz nasıl isterseniz buyrun bu kartım eger birgün kararınızı degiştirirseniz arayın ne zaman isterseniz
songül: defollllll

zafer igrenç teklifini yapmanın mutlulugu içinde oradan uzaklaştı
songül ise yıkılmışcasına sadece aglamakla yetindi günler böyle geçmeye başlarken
burak songülle artık hiç ilgilenmemeye başladı
bunu fırsat bilen songül birgün zaferi arayıp

songül: iyi günler zaferlemi görüşüyorum
zafer: evet benim siz kimdiniz
songül: ben songül
zafer: arayacagınızı biliyodum nerdesiniz sizi gelip alayım
songül: evdeyim
zafer: tamam hemen geliyorum

ve kalkıp burakın evine yani songüle gider ve igrenç planını gerçekleştirir
her birlikte oluşunda zafer daha büyük intikam alıyordu sanki
songül ise bedenine ait olmayan başka bir bedeni tiksine tiksine kabul etsede
oda sanki buraktan öcünü almanın mutlulugu içindeydi

aylar böyle geçti ve zaferle songülün ilişkisinden yaseminle burakın ruhları bile duymadı
günler aylar böyle geçerken yasemin hamile oldugunu anladı
ve bu çocuk buraktandı bunu biliyordu bunu buraka açtıgında burak hem sevindi hem üzüldü işler iyice karışıyordu
yasemin bunu zafere söyleyecekti ama sadece hamile oldugunu

yasemin: zafer ben hamileyim
zafer: öylemi çok sevindim karıcım
yasemin: bende sevindim

zafer çocugun kendinden olmadıgını biliyordu yasemine davayı çaktırmamak için bu şekilde konuşmuştu
yasemin dogum günü geldiginde bir kız çocugu dünyaya getirmişti
zafer ne kıza baktı nede yasemine işlerini bahane ederek oralı bile olmadı
burak ise bir kızının dünyaya geldigini bildigi halde onu görememenina acısıyla yanıp kıvranıyordu

zafer birgün burakı arayarak olup biten herşeyi anlattı songülden nasıl intikam aldıgını dogmuş olan kızın kendi kızı olmadıgını herşeyi anlattı ve uzun uzun tartıştıktan sonra telefonu burakın suratına kapattı
burak adeta şok olmuştu kimseye kızamıyordu bu durumda ne songüle ne yasemine nede zafere sadece kendine kızıyordu olup biten herşeyin suçlusu kendisiydi

burak bigün evde songülle otururken

burak: songül boşanmamız lazım
songül: hiçbir şey diyemedi
burak: servetimin yarını sana bırakıcam hiçbir para talep etme gidicem buralardan
songül: yaseminle gidiceksin demi
burak: sanane kimseyle gitmiycem senden sadece boşanma davasında sakın zorluk çıkarmamanı istiyorum
songül: sadece sustu yani evet anlamında

burak bütün herşeyinin yarısını songüle verip ondan boşandı geriye kalan herşeyini satıp paraya çevirdi ve bigün zaferin evine gidip
yaseminin elinden kızını aldı

yasemin: burak ne oluyor delimisin sen ne arıyosun burda
burak: yeter artık hiçbirinizi istemiyorum sadece kızımı istiyorum onu alıp gidicem burdan
yasemin: bunu yapamazsın kızımı vermem sana burak ne olur yapma bunu
burak: ne söylersen söyle artık ikimizde yokuz uzaklara gidicegiz kızım ve ben

kızını yaseminin elindne zorla alıp bu şehirden oldugunca uzak bir şehire gider bu durum karşısında yasemin çaresizce aklını yitirir artık bir delidir
burak ufak bir kasabada güzel bir ev alıp gecesini gündüzüne katıp sadece kızıyle ilgilenir adınıda suna koymuştur gel zaman git zaman suna yetişkin bir kız olur gelir 17 yaşına
burak bütün bu olanları birgün sunaya açıklayacaktır tabiki ama büyümesini bekliyordu ve beklenen günde gelmişti

burak: bak suna kızım yıllarca senden birşeyleri gizledim sen ne zaman annem nerde dediginde hep geçiştirdim ama artık açıklama geregini duyuyorum çünkü artık sen büyüdün
suna: baba neler diyosun bilmedigim neler var ne olur anlat
burak: anlatıcam kızım ama benden nefret etmenden korkuyorum kaçıp gitmenden korkuyorum

diyerekten burak kızı sunaya herşeyi anlatır bunları duyan suna çileden çıkıp ne yapacagını şaşırır babasına bagırmaya başlar

suna: inanmıyorum baba sana böyle birşeyi nasıl yapabilirsin
burak: ne olur kızım beni suçlama mecburdum böyle yapmaya ne olur aglama
suna: çek ellerini üstümden babam oldugun için sendne utanıyorum

çok kötü bir şekilde tartıştıktan sonra odasına çekilir gece her yer tenha karanlıga büründükten sonra suna evden kaçar annesini arabaya başlar
sabah sunanın yoklugunu fark eden burak sunayı aramaya başlar gidecegi yeri biliyodur aslında

suna uzun geçen günlerden sonra annesini bir deliler hastasında bulur annesi yasemin sunanın yoklugunda aklını kaybetmişti çünkü burak elinden kızını aldıgı gün bunu gören suna annecim diyerek yaseminin boynuna sarılsada yasemin hiçbir şey bilmemeyerekten akıl almaz hareketler yapar
suna bu durum karşısında artık elindne birşey gelmeyecegini anlayarak oradan uzaklaşır geri dönse dönemez bir şeyler yapmak istese yapamaz üzerine aldıgı parada bitmiştir zaten
günümüzdede yaşandıgı gibi kendini kötü bir pisligin içinde bulur
artık geceligi 50 ila 100'ze satılan bir kadın olmuştur babasının uzun araba çabası boş çıkmıştır ne etsede yapsada burak kızı sunayı bulamaz

suna ise artık bu kötü hayatı kendisine bir yuva edinmişti sanki hayatın kötü tesadüf bir olayıdırki burakla suna karşı karşıya gelir bir gece burak kızı sunayı o halde görünce yaşlanan kalbi buna yenik düşer oracıkta yıkılır yere bunu gören suna o anın getirmiş oldugu krizle annesi gibi aklını orda kaybeder
evet yasaklar içinde yasak aşk
oguzalex
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
oguzalex

Rep : 0
Rep Gücü : 165
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Doğum tarihi : 03/03/80
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : tHE fRM oF THE lOrD

Yasaklar İçinde Yasak Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Yasaklar İçinde Yasak Aşk   Yasaklar İçinde Yasak Aşk Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:48 pm

YASSAK:D
http://bolbolindir.yetkinforum.com/forum.htm

Yasaklar İçinde Yasak Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası