sévmİŞ miYdi. . . .? Uuuye
sévmİŞ miYdi. . . .? Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sévmİŞ miYdi. . . .?

YazarMesaj
The_end
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
The_end

Rep : 0
Rep Gücü : 524
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Lakap : O Artik Yok!

sévmİŞ miYdi. . . .? Empty
MesajKonu: sévmİŞ miYdi. . . .?   sévmİŞ miYdi. . . .? Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 7:37 pm

Bu hikâye 2009 yılı ocak ayının 1 de yaşandı

Sabah saatleriydi daha yelkovan 08.11 i gösteriyordu,
Birden telefon çaldı serserim tiksinerek uykusundan uyandı mesajı canından çok sevdiği genç kızdandı serserim mesajı okuduğunda adeta bir buz parçası gibi donup kalmıştı 1 damla gözyaşı geldi göz pınarlarından o sanki gözyaşı değil bir elvedaaydı serserim öylece dona kalmıştı genç kız mesajından söyle yazmıştı…

KIZ:
Biliyorum Serserim seviyorsun beni
Bana senden başka kimse bu kadar yakın olmamıştı ki
Dün akşam bana birinden teklif geldi seviyormuş beni
Ne yalan söyleyeyim yakışıklıda biri artık aşkımız bitti…
Bir daha arayıp sorma beni…

Serserim satırları okuduğunda kendini öldürmeyi düşünmüştü en başta sonra aldı Telefonunu eline ve yazdı…

Serserim:
Bak güzelim nede güzel söylemişsin seviyordum seni
Bu kadar severken nasıl çabucak bitti
Sen sen sevmemişsin belli
Sende sahteydin ve bitti
Artık ölsem artık ölsem de aramam seni

Dedi serserim ve sözlerini bitirdi bakmayın öfkesine ölesiye sevmişti belki belki onun için bu aşk bitmemişti beklide daha yeni başlıyordu kim bilir serserim yorgunluktan çekilmiş bir kuytuya paketinde kalan son sigarasını yakıyordu ilk nefesini çekti ve mesajı okuyan kızdan haber gelmişti
Sevdiği kız

Kız
Bak serserim inan seni çok sevdim
Ama ettiğimiz kavgalara
Söylediğimiz yalanlara daha fazla tahammülüm kalmadı
Artık beni sevdiğinden bile şüphe ediyorum
Bilmiyorum beklide… Beklide ben sevemiyorum
Artık çıktığım çocuk senin gibi değil
Bana bir başka bakıyor bir başka seviyor elveda serserim elveda…

Evet, biliyorum hepinizin canı böyle ayrılıklara yanmıştır kimimiz ağlamış kimimiz canına kıymıştır kimimizde gururuna yedirememiş başkasıyla başkasıyla çıkmıştır… Serserim öyle yapmadı serserim başkasını sevmedi serserim ah o serserim… Şimdi bakıyorum da sahte insanlarla sahte sevgilerle sahte aşklarla aldatıyoruz kendimizi söyleyin söyleyin hangimiz sevme diki…

Akşam Saatleriydi bir çocuk abim, abim diye ağlıyordu, etrafı bir anda çevirmişti kalabalık hiç kimse olan bitenin farkında denildi yerde yatan serserimdi bu acıya daha fala dayanamayıp bileklerini kesmişti bir iki jilet yarasıyla sevdiğim yazmış koluna elindeki telefon dada bir mesaj daha sevdiğim isimli birinden gelmiş mesaj

Kız
Serserim affet beni biliyorum kızacaksın bana beklide bağıracaksın biliyorum ama sana gönderdiğim mesajlar sadece bir oyundu beni ne kadar sevdiğini anlamak içindi sende beni benim seni sevdiğim gibi seviyormuşsun serserim anladım ölecek sekte beraber ölelim serserim yalvarırım sakın bırakma beni…

Demiş ve mesajı bitirmişti gerisini hiç kimse bilmiyor söylentilere göre genç kız serserinin öldüğünü duyunca başkasıyla evlenmişti başkasının ellerini tutup başkasına sevdiğim diyordu başkasının koynuna giriyordu siz söyleyin sizce aşk bumu siz söyleyin sizce aşk bumu...

sévmİŞ miYdi. . . .?
1 sayfadaki 1 sayfası