Ceza - Sen oyna dilber Uuuye
Ceza - Sen oyna dilber Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ceza - Sen oyna dilber

YazarMesaj
123bayro
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
123bayro

Rep : 5
Rep Gücü : 406
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Ceza - Sen oyna dilber Empty
MesajKonu: Ceza - Sen oyna dilber   Ceza - Sen oyna dilber Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 3:50 pm

Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe Popüler olmak amacım değil dinlenmek sadece Fikri firar eylemiş senkron kaymış milleti kati Sonuçsa beter yıllardır sahteler var sahnede Başına anadolu kelimesini koyunca kralsın Zaten disiplinde yok meyhaneci yıllardır doldurur Korku filmi giibi tekerrür şenses seda tırmalar Kumarbazlık diz boyu koçum iddaaya var mısın Anılar oğlanca canlanır moralin bozuksa dinle Depresyonda çıkmaya yaşar rapte yapma Playback gitar çalmaktansa susarım daha iyi çok komiksiniz siz kuklalar oynayın bari Kimin burnu daha iyi koku alacak acaba Kim avına daha önce ulaşacak Ahlaksız merhametsizin yanında kalmaya devam ederse Maskeler düşer şakşakçılar yanında gider
Nakarat: }2
Sen oyna dilber biz çalarız Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayız Titrer sayemizde tüm dizler Killa hakan Her derde girdim maydonoz oldum Ağroldu başım kanlı kanlı yedim İndirdim mideme ekmek aşım Kaşım kaç kere açıldı yarıldı burnumda da kan Yinede rap dedim yürüldüm Açıkta hedefteyim her an Şimdi bazı bebeler konuşup rapi kötülüyüp ezmekte Ama haberleri yok ecel çok yakınlarında gezmekte Adam dediğin adam gibi otur, adam gibi gezer Hip hop dedi mi neden aklınıza hep kötü şeyler eser Durun bi rahat durun hele rahat geri yaslanın Elbet bi çaresi vardır kırıcaz bileğini kral aslanın Paslaşın karanlıkta yada sisli günlerde haber Kalan yaşar kurtulur derler ölenenin arkasında kader Kimin işine geliyosa neyi nerde nasıl yapalım Bugün domuz karga kuş, yarın başka bişeye tapalım Ne olacaksa olsun Bardağın rakıyla dolsun Senin korktuğun yerde Benim mekanım olsun
Sen oyna dilber biz çalarız Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayız Titrer sayemizde tüm dizler Dikkat istekler ihtiyaçlarımıza karşı Gereksinimlerinde listesinde Pek gereksiz olanın üstte yazılı Biz denizde yüzüyoruz akıntı çok Biz kerizmiyiz, helal peşinde koşuyoruz Yada hapiste çürüyoruz Ve de bi başka bakıyoruz Bazen aşka dalıyoruz Naaş omuzlayıp gömünce sanki ders mi alıyoruz öleni anıyoruz birbirimizi tanıyoruz Genede düşene vururuyoruz Bugün güzel birgün yarın nasıl olur bilinmez Dünde yaşanır ancak bugünden bi ders alnmaz Bugünde biticek elbet İyi bir gelecek ister herkez Benim rapim var başkasında zar hayatın ritmi dar Benim sesim yürek benim tüfek değil dilim silah değil Bu duyduğun benim yalan değil Sessizlikten önce bence sen de bir nota ol Belki yeni bir şarkı bestelersek düzelecektir her bir yol
Sen oyna dilber biz çalarız Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayız Titrer sayemizde tüm dizler

Ceza - Sen oyna dilber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call Of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Oyna
» Ceza - Açık Ara Bul Kon
» Ceza - Fark Var
» Suç ve Ceza-F.M. DOSTOYEVSKİ
» MSN'de küfüre bin 500 TL ceza