Sevgiliye mektup Uuuye
Sevgiliye mektup Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgiliye mektup

YazarMesaj
Brq
Geyikciyiz Forum - Üye
Geyikciyiz Forum - Üye
Brq

Rep : 5009
Rep Gücü : 1021777
Uyari Seviyesi : Uyari 1
Doğum tarihi : 25/08/94
İş/Hobiler : ρнσтσѕнσρ¢υ
Lakap : s¡lν∃r¢ΦlΤ¥©

Cüzdan
Altin Altin: 0
Para Para: 0
Sevgiliye mektup Empty
MesajKonu: Sevgiliye mektup   Sevgiliye mektup Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 9:20 pm

merhaba sevgili...
yokluğundan yazıyorum bu satırları...sensizliği bil istiyorum...yaşamasan da oku istiyorum...bak mesela ben ben çalan birkaç şarkıyla avutuyorum kendimi,zaman oluyor bir sigara yakıyor,dumanında seyrediyorum resmini...
sevgili !
meğer ne çok sevmişim seni...ne çok aşık olmuşum...biliyorum yoksun artık,ama bil ki;
korkarım gölgende güneş görmekten,korkarım gökyüzünden yere düşmekten ve aşkından ayrı üşümekten......gittin...ve ben yokluğunda çok şey öğrendim...anladım ki;mutluluğa yazılmıyor
ayrılığa yazıldığı kadar mutluluk yaşanmıyor ayrılığın yaşattığı kadar...ve biliyor musun...yazacak öyle çok şey var ki ama seçemiyorum seni anlatacak kelimeleri...dinle bak..ne çalıyor...seversin sen bu şarkıyı...

''bir kelebek konar ellerime...
kanatları hayallerimden örgülü,
rüzgarı kadife düşlerim....

bir hikaye konar ellerime...
gülüşlerim bahar güzeli,
kelebek ömrümü düşlerim...''

dedim ya çalan bir kaç şarkıda avutuyorum kendimi...hem sen bakma bana deli cesareti benmkisi...biter elbet elimdeki delilik...sonra takarım eceli boynuma,canım çektiğinde merhaba derim sonsuzluğa...var sen git kendi yarınlarına...dök gözyaşlarını kendi mutluluğuna...
dedim ya sen bakma bana...deli cesareti benimkisi....

''bir kelebek konar ellerime...
kanatları hayallerimden örgülü,
rüzgarı kadife düşlerim....

bir hikaye konar ellerime...
gülüşlerim bahar güzeli,
kelebek ömrümü düşlerim...''

bu gece sadece sen içiyorum...içine ne aşk ne özlem katıyorum...özlüyorum,seviyorum...
https://geyikciyiz.yetkinforum.com

Sevgiliye mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Sevgiliye
» SeRseRiyE MeKtuP
» öylesine bir mektup
» öLén seVgİLiDen meKtUp. . .:(
» BİTEN BİR AŞKTAN GERİYE KALAN BİR MEKTUP