Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı Uuuye
Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı

YazarMesaj
uAcimboM
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
Geyikciyiz Forum - Süper Mod
uAcimboM

Rep : 0
Rep Gücü : 2420
Uyari Seviyesi : Uyari 1

Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı Empty
MesajKonu: Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı   Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 6:47 pm

Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti
Adobe After Effects, isminden de anlaşılacağı üzere cd film dvd video görüntüleriniz üzerinde sizlere değişikler yapabilme imkanı sunan, videolarınızdaki görüntülerin renklerini biçimlerini değiştirebilmenize onlara yeni efektler kazandırabilmenize yarayan bir programdır. Bu eğitim setiyle after effecti nasıl kullanabilceğinizi kolayca öğrenebileceksiniz... Anlatması biraz zor olacak ama After Effects de 3D yazılımlar gibi 360 derece değil, karşınızda monitör içerisinde, dahası ekrandaki monitör penceresi içerisindeki 180 derecelik alan içerisinde 360 derece hareket sağlamaktadır.

Yazılımın temel filtreleri kurgu sonrası rötuşlarınız için yeterli olsa da, asıl ufkunuzu açacak olan araçlar pluginlerle birlikte gelecektir. Bu sebepten After Effects'in mantığını yakaladıktan hemen sonra, sıkı bir plugin avına çıkmanız çok faydalı olacaktır.
Emege Saygı
Çok Degil Bi Teşekkür ...

http://hamstershare.com/dload/e2c962...f2cb90c256afe9

Adobe After Effects CS3 Türkçe Görsel Eğitim Seti + Tek Link süper hızlı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshop Cs4 Görsel Eğitim Seti
» A den Z Photoshop CS4 görsel eğiti seti
» Adobe After Effects CS3/CS4 9.0.2
» Küçük Kadınlar | Bölüm 76 | DvBRip XviD | 3 Alternatif & Hızlı Tek Link
» Geniş Aile | Bölüm 33 | DvBRip XviD | LTRG | 3 Alternatif & Hızlı Tek Link